گیره کوچک کننده بینی نوز آپ

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

خرید گیره کوچک کننده بینی نوز آپ  | گیره فرم دهنده بینی

Nose-clip-23

 

 

قیمت گیره کوچک کننده بینی نوز اپ ده هزار تومنه که پایین ترین قیمت در بین فروشگاه های اینترنتیه و از اصل بودن گیره بینی اطمینان داشته باشید.

این گیره با ایجاد فشار بر روی بینی غضروف بینی را جمع نموده و در نتیجه بینی از لحاظ پهنا کوچک تر خواهد شد. گیره بینی نوز آپ بر روی بینی های استخوانی تاثیر چندانی نخواهد داشت زیرا در اینگونه بینی ها عامل اضافه فرم بد استخوان می باشد که می بایست با عمل جراحی برداشته شود اما برخی بینی ها هم گوشتی می باشند و هم استخوانی که گیره بینی در اینگونه بینی ها نیز تاثیر خواهد داشت.

گیره بینی نوز آپ nose up گیره ای جهت کوچک کردن و فرم دادن به بینی شما می باشد ، شما با استفاده از این کوچک کننده بینی بدون هیچگونه عوارضی که جراحی پلاستیک برای شما ایجاد می کند می توانید بینی خود را کوچک نمایید.

 

Nose-clip33

 

گیره کوچک کننده بینی

 

کافی است روزی 20 دقیقه این کوچک کننده بینی را استفاده نمایید تا پس از مدتی از نتیجه آن حیرت کنید ! این محصول بهترین محصول زیبایی در سال 2012 در اروپا می باشد ، یکی دیگر از کاربردهای این گیره بینی برای افرادی می باشد که در هنگام صبح بینی شان پف می کند که با این گیره می توانند ظرف 20 دقیقه استفاده پف بینی شان را از بین ببرند و هم بینی شان کم کم کوچک شود.

جنس پدهای nose up ضد باکتری می باشد و به هیچ عنوان به پوست شما آسیب نمی رساند ، nose up جدیدترین محصول برای کوچک کردن بینی می باشد که به بینی شما فرم می دهد و آن را بالا نگه می دارد و از تجمع چربی در بینی جلوگیری می کند .

در هر سنی که باشید چه خانم و چه آقا می توانید با این محصول به بینی کوچک برسید ، این محصول طوری طراحی شده است که به برای تنفس مشکلی بوجود نمی آورد ، قبلا دیده شده است که بعضی از افراد از گیره لباس برای کوچک کردن بینی استفاده می کردند !

مناسب برای بینی های گوشتی ، غضروفی و متورم یا بینی های افتاده می باشد و قابل استفاده برای تمامی بینی ها می باشد. جهت خرید کوچک کننده بینی روی خرید پستی کلیک نمایید.

 

 

http://www.30cd.biz/upload_pic/1352971655.gif

nose-up-2

 

انواع بینی

 

بینی ها از نطر پزشکی به دو نوع گوشتی و استخوانی تقسیم می شوند که بهترین کاندید برای عمل جراحی بینی ، بینی استخوانی می باشد زیرا جراح با برداشتن استخوان اضافی می تواند حالت بینی را بهتر نماید اما در بینی های گوشتی به دلیل اینکه یک سوم پایینی بینی نرم و انعطاف پذیر می باشد دست جراح در این ناحیه کمرنگ تر است و تنها می تواند کمی نوک بینی را جمع نماید اما احتمال قرینه گی ، بد فرم شدن بینی و پره های بینی وجود دارد بنابراین پیشنهاد ما برای این گونه بینی ها استفاده از گیره بینی نوزآپ می باشد.

قیمت 10000 تومان

 

 

http://www.30cd.biz/upload_pic/1352971655.gif

 

 

 

بیشترین استفاده از گیره در کشورهایی می باشد که اکثر مردم آن بینی پهن و گوشتی دارند همچون کشور کره ، ژاپن ، ایران و…

استفاده مکرر از این محصول موجب قلمی شدن بینی و کاهش پهنای آن می گردد ولی چون این موضوع تدریجی می باشد پیشنهاد می گردد قبل از استفاده از بینی خود عکس تهیه نمایید و پس از یک ماه استفاده مکرر از دستگاه عکسی دیگر تهیه نمایید و نتایج را با یکدیگر مقایسه کنید تا به قدرت جادویی این محصول پی ببرید.

Nose-clip-3-300

 

تفاوت کوچک کردن بینی با گیره بینی و عمل جراحی بینی

گیره بینی دارای عوارض نمی باشد و تنها با روزی 20 دقیقه استفاده می تواند شاهد کوچک شدن بینی خود باشید در حالی که پس از عمل بینی فرد نیاز به استراحت پزشکی دارد و پس از 1 الی 2 سال می تواند نتیجه ببیند و احتمال نیاز به عمل مجدد بینی نیز وجود دارد.

گیره بینی تنها برای کوچک کردن بینی های گوشتی می باشد درحالی که عمل جراحی مناسب برای کوچک کردن بینی های استخوانی می باشد.

هزینه گیره بینی نسبت به عمل جراحی بسیار پایین تر می باشد و از این گیره تمام اعضای خانواده می توانند استفاده نمایند در حالی عمل بینی دارای هزینه بسیار بالایی می باشد.

عمل بینی یکی از عمل های دردناک می باشد ولی گیره بینی اینچنین نمی باشد.

 

مزایای گیره بینی نوز آپ

 

در صورتی که در هنگام صبح بینی شما پف و ورم می نماید می توانید پس از شستشو بینی به مدت 20 دقیقه از این گیره استفاده نمایید تا پف بینی شما از بین برود.

با استفاده از گیره بینی می توانید به بینی خود فرم دلخواه را بدهید بدین صورت که وقتی آن را روی بینی می گذارید حالت دلخواه را داده و آن را تثبیت کنید.

جنس این محصول آنتی باکتریال می باشد و می توانید به راحتی با آب آن را بشویید و مکررا استفاده نمایید.

با خرید گیره بینی و استفاده مکرر از این محصول سایز بینی شما با گذشت زمان کوچک تر خواهد شد و هر زمان به اندازه دلخواه رسید می توانید دیگر از گیره استفاده ننمایید.

http://www.30cd.biz/upload_pic/1352971655.gif

نویسنده : امیر بازدید : 72 تاريخ : پنجشنبه 19 دی 1392 ساعت: 20:03
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123